Ръгби клуб Варна
 
  Начало
  Новини
  Календар
  Снимки
  Видео
  История
  Контакти
  Намери ни
  Анкети
  Гледай ръгби онлайн
  English version








Интервю с президента на БФР Атанас Зафиров за новото ръководство и неговите цели


Календар

ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ ОТ ДЪРЖАВНИТЕ ПЪРВЕНСТВА СЕЗОН 2015/16 МОЖЕ ДА НАМЕРИТЕ В

САЙТЪТ ЗА РЪГБИ В БЪЛГАРИЯ


ПРОГРАМА

ЗА ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО - РЪГБИ 15 ЮНОШИ СТ.ВЪЗРАСТ

2014 - 2015 г. - ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН

1. РК „НСА” - СОФИЯ

2. РК „ВАРНА” - ВАРНА

3. РK „ЛОКОМОТИВ” - СОФИЯ

4. РК „ВАЛЯЦИТЕ” - ПЕРНИК

5. РК „ЯНТРА” - ГАБРОВО
 

1 – ВИ КРЪГ 
04 .10 . 2014 14. 00 Ч - РК ,, ВАЛЯЦИТЕ” - РК „НСА”
04 .10. 2014 10. 00 Ч - РК „ЛОКОМОТИВ” - РК ,,ВАРНА”
 

2 – РИ КРЪГ 
02. 11 2014 13 . 00 Ч - РК ,,НСА „ - РК ,,ЛОКОМОТИВ”
19. 10 .2014 14 . 00 Ч - РК ,, ВАРНА” - Р К ,, ВАЛЯЦИТЕ”
 

3 – ТИ КРЪГ 
26 .10. 2014 10 .00 Ч - РК ,НСА” - РК ,, ВАРНА”
26 .10. 2014 15 .00 Ч - РК ,,ЛОКОМОТИВ” - РК ,, ВАЛЯЦИТЕ”
 

4 – ТИ КРЪГ 

09 .11 . 2014 10 .00 Ч - РК ,,ВАРНА” - РК ,,ЛОКОМОТИВ”
08 .11. 2014 15 .00 Ч - РК ,,НСА” - РК ,,ВАЛЯЦИТЕ”

 

 

Б Ф Р
 



ПРОГРАМА

ДП - РЪГБИ 15 МЪЖЕ 2014 - 2015 г. – ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН

I ГРУПА II ГРУПА

1. РК „ВАЛЯЦИТЕ” ПЕРНИК     1 . РК,,ЯНТРА ,,- ГАБРОВО

2.РК ,,Н С А „, - СОФИЯ             2 . РК,,БАЛК. КОТКИ” Б - ЦА

3. РК „ЛОКОМОТИВ,,-СОФИЯ  3 . РК „АКАДЕМИК”-СОФИЯ

4. РК „ВАРНА,,- ВАРНА             4 . РК .СОФИЯ ,,- СОФИЯ

. .

1ви кръг / 1 -4 ; 2 -3 /

13 . 09 .2014г. -13.00ч. РК „ ЯНТРА” - РК,,СОФИЯ”,

13.09.2014г. - 17.00ч. РК ,,Б . КОТКИ” - РК „АКАДЕМИК,-

14.09.2014г. - 17 О0ч. РК ,,Н С А” - РК ”ЛОКОМОТИВ,,-

14.09.2014г. - 10.00ч. РК „ВАЛЯЦИТЕ”- РК „ВАРНА”
 

2ри кръг / 4 -3 ; 1 – 2 /

20.09.2014г. - 17.00ч. РК „ВАЛЯЦИТЕ” - РК ,,Н С А”

20.09.2014г. - 17.00ч. РК ,,СОФИЯ,, - РК ,,АКАДЕМИК”

21.09.2014г. - 9. 30.ч. РК ”ВАРНА” - РК ,, ЛОКОМОТИВ”

21.09.2014г. - 14.00ч. РК ,,ЯНТРА” - РК,,Б . КОТКИ”
 

3ти кръг / 2 – 4 ; 3 – 1 /

28 . 09.2014г. - 14.00ч. РК ,,АКАДЕМИК” - РК „ЯНТРА”

27 . 09.2043г. - 17.00ч. РК ,,ЛОКОМОТИВ” - РК ,,ВАЛЯЦИТЕ”

27 . 09.2014г. - 16.00ч. РК „Б . КОТКИ“ – РК ,,СОФИЯ”

28 . 09 .2014г. - 10.00ч. РК ,, Н С А” - РК ,,ВАРНА”
 

4ти кръг /4 – 1 ; 3 – 2 /

12.10.2014г. - 16.00ч. - РК „ АКАДЕМИК” - РК ,,Б . КОТКИ”

12.10.2014г. - 14.00ч. РК „ВАРНА” - РК ,,ВАЛЯЦИТЕ”

11.10.2014г. - 14.00ч. РК „СОФИЯ” - РК ,, ЯНТРА”
11.10.2014г. - 16 .00ч. РК „ЛОКОМОТИВ” - РК ,,Н С А”
 

5 ТИ КРЪГ /3 – 4 ; 2 – 1 /

6 ТИ КРЪГ / 4 -2 ; 1 -3 /
 

Полуфинали

1А- 2Б ; 1Б - 2А ; 3А- 4Б ; 3Б - 4А

2Б – 1А ; 2А – 1Б
 

ФИНАЛИ

7 Място загубили 3А- 4Б ; 3Б - 4А

5 Място победители 3А- 4Б ; 3Б - 4А

3 Място загубили 1А- 2Б ; 1Б - 2А / 2Б – 1А ; 2А – 1Б

1 Място победители 1А- 2Б ; 1Б - 2А / 2Б – 1А ; 2А – 1Б
 






ПРОГРАМА
НА СЪСТЕЗАНИЯТА ОТ ДЪРЖАВНИЯ СПОРТЕН КАЛЕНДАР 2013Г.
РЪГБИ 15 МЪЖЕ
2012-2013Г. – ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН
 
І ГРУПА ІІ ГРУПА
1. РК „ ВАЛЯЦИТЕ” – ПЕРНИК 1. РК „ НСА”-СОФИЯ
2. РК „ БАЛКАНСКИ КОТКИ”-БЕРКОВИЦА 2. РК „ ЛОКОМОТИВ” –СОФИЯ
3. РК „ АКАДЕМИК -2010” – СОФИЯ 3. РК „ ЯНТРА” – ГАБРОВО
4. РК „ ВАРВАРИТЕ” – СОФИЯ 4. РК „ ВАРНА” – ВАРНА
 
5-ТИ КРЪГ / 3-4; 2-1/
24.03.2013 г. –12:00ч. – РК „ Я НТРА” – РК „ ВАРНА”
23.03.2013 г. – 14:00ч. – РК „ БАЛКАНСКИ КОТКИ” - РК „ ВАЛЯЦИТЕ”
14.03.2013 г. – 14:00ч. - РК „ ЛОКОМОТИВ” - РК „ НСА”
 
6-ТИ КРЪГ / 4-2; 1-3/
31.03.2013 г. – 09:30ч. – РК „ ВАРНА” - РК „ ЛОКОМОТИВ”
31.03.2013 г. – 14:00ч. – РК „ ВАЛЯЦИТЕ” - РК „ АКАДЕМИК -2010”
30.03.2013 г. – 14:00ч. – РК „ НСА” - РК „ Я НТРА”
ПОЛУФИНАЛИ - 2 срещи
 
1. 13-14.04.2013г.
2. 27-28.04.2013г.
 
ФИНАЛ - 1среща
11-12.05.2013г.
 
РЪГБИ 7 МЪЖЕ – 3 ТУРНИРА
1-Перник 01-02.06.2013г.
2-Габрово 08-09.06.2013г.
3-Берковица 06-07.09.2013г.


 
БЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ РЪГБИ
РЪГБИ 15 ЮНОШИ
2012-2013Г. – ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН
 
І ГРУПА ІІ ГРУПА
1. РК „ ЛОКОМОТИВ” –СОФИЯ 1. РК „ ВАРНА” – ВАРНА
2. РК „ БАЛКАНСКИ КОТКИ”-БЕРКОВИЦА 2. РК „ ЯНТРА” – ГАБРОВО
3. РК „ ВАЛЯЦИТЕ” – ПЕРНИК 3. РК „БОТЕВ” - БУРГАС
4. РК „ НСА” – СОФИЯ 4. РК „ОРЛИТЕ” - СВИЛЕНГРАД
 
5-ТИ КРЪГ / 3-4; 2-1/
09.03.2013 г. – 14:00 ч. – РК „ ВАЛЯЦИТЕ” - РК „ НСА”
09.03.2013 г. – 13:00ч. – РК „ БАЛКАНСКИ КОТКИ” - РК „ ЛОКОМОТИВ”
17.03.2013 г. – 11:00ч. - РК „ Я НТРА” – РК „ ВАРНА”
 
6-ТИ КРЪГ / 4-2; 1-3/
16.03.2013 г. – 13:00ч. – РК „ НСА” - РК „ БАЛКАНСКИ КОТКИ”
16.03.2013 г. – 14:00ч. – РК „ ЛОКОМОТИВ” - РК „ ВАЛЯЦИТЕ”
10.03.2013 г. – 14:00ч. – РК „ ВАРНА” - РК „БОТЕВ”
 
ПОЛУФИНАЛИ /1 среща на неутрален терен/
20-21.04.2013г.
 
ФИНАЛИ
04-05.05.2013г. – София,НСА
 
Ръгби 7 ЮСВ и ДСВ
18-19.05.2013г. – София,ЖПЗавод
 
Ръгби 7 жени
04-05.05.2013г. – София,НСА



 
БЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ РЪГБИ
ЮНОШИ И ДЕЦА ДО 14 ГОДИНИ
 
Ръгби 10 – юноши мл.възраст/схватка 5 човека/
29.06.2013г. - Бенковски
 
Ръгби 7 – юноши и девойки мл.възраст
15/16.06.2013г. – София,НСА
 
Ръгби 10 – момчета 13-14г./схватка 5 човека /
13.04.2013г. – София,ЖПЗавод
 
Ръгби 7 – момчета и момичета 13-14г./схватка/
27.04.2013г. – София,ЖПЗавод
 
Ръгби 7 – Деца 11-12г.
01.05.2013г. – Бенковски
Ръгби 7 – Деца 9-10г.
 
01.05.2013г. – Бенковски
Ръгби 7 – Деца 9-10г./ученическо п-во/
май












 
ПРОГРАМА Държавно Първенство по Ръгби 15 – Мъже сезон 2011-2012
 
Група I
Отбор
Победи
Равенства
Загуби
Точкова разлика
Точки
1.
 РК ВАЛЯЦИТЕ (Перник)
5
0
0
217:71
15
2.
РК НСА (София)
3
0
2
273:71
11
3.
 РК ЯНТРА (Габрово)
2
0
3
152:208
9
4.
 РК ВАРВАРИТЕ (София)
0
0
5
60:352
5
 
Група II
Отбор
Победи
Равенства
Загуби
Точкова разлика
Точки
1.
 РК БАЛКАНСКИ
КОТКИ (Берковица)
4
0
0
123:28
12
2.
 РК ЛОКОМОТИВ (София)
2
0
3
74:81
9
3.
 РК АКАДЕМИК (София)
1
0
3
39:97
6
4.
 РК ВАРНА
1
0
2
25:55
5
 
1-ви кръг:
10 септември, 16:00ч. – РК Балкански Котки (Берковица) 33 : 6 РК Локомотив (София)
10 септември, 17:00ч. – РК НСА (София) 110 : 0 РК Варварите (София)
11 септември, 13:30ч. – РК Валяците (Перник) 46 : 26 РК Янтра (Габрово)
11 септември, 14:30ч. – РК Варна 10 : 5 РК Академик (София)
 
2-ри кръг:
17 септември, 15:00ч. – РК Академик (София) 0 : 13 РК Локомотив (София)
17 септември, 17:00ч. – РК НСА (София) 14 : 31 РК Валяците (Перник)
18 септември, 10:00ч. – РК Варна 3 : 17 РК Балкански Котки (Берковица)
18 септември, 14:00ч. – РК Варварите (София) 33 : 62 РК Янтра (Габрово)
 
3-ти кръг:
24 септември, 15:00ч. – РК Янтра (Габрово) 6 : 60 РК НСА (София)
24 септември, 17:00ч. – РК Валяците (Перник) 64 : 0 РК Варварите (София)
25 септември, 10:30ч. – РК Локомотив (София) 33 : 12 РК Варна
25 септември, 15:00ч. – РК Балкански Котки (Берковица) 61 : 10 РК Академик (София)
 
4-ти кръг:
8 октомври, 15:00 ч. – РК Янтра (Габрово) 5 : 45 РК Валяците (Перник)
8 октомври, 15:00 ч. – РК Локомотив (София) 9 : 12 РК Балкански Котки (Берковица) 
9 октомври, 10:30 ч. – РК Академик (София) : РК Варна – отложен!
9 октомври, 15:00 ч. – РК Варварите (София) 3 : 63 РК НСА (София)
 
5-ти кръг:
29 октомври, 14:00 ч. – РК Янтра (Габрово) 53 : 24 РК Варварите (София)
29 октомври, 15:00 ч. – РК Валяците (Перник) 31 : 26 РК НСА (София)
30 октомври, 10:30 ч. – РК Балкански Котки (Берковица) : РК Варна – отложен!
30 октомври, 15:00 ч. – РК Локомотив (София) 13 : 24 РК Академик (София)
Ръгби клуб Варна  
   
Facebook 'Like' Button  
   
Advertisement  
   
Партньори  
   
 
  Tyxo.bg counter Site of Rugby Club Varna. Here you can find great rugby videos